Ford Fiesta

Główne informacje

Ford
Fiesta
Napęd na cztery koła
rally
2019

Opis

Ten należący do klienta, zbudowany przez M-Sport Ford Fiesta R2T19 jest wystawiony na sprzedaż.Budowa samochodu została ukończona w lutym 2019 roku przez M-Sport Poland na czas rozpoczęcia Rajdowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii 2019.Od czasu całkowitej przebudowy pod koniec 2019 roku samochód ukończył tylko cztery imprezy i jest w nieskazitelnym stanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

​Samochód jest teraz zarejestrowany w Wielkiej Brytanii z zapłaconymi wszystkimi podatkami i będzie sprzedawany bez podatku VAT.

KM od czasu gruntownej przebudowy

200km

Pełna historia

Samochód był własnością i był kierowany przez Finlaya Retsona podczas Rajdowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii 2019, gdzie samochód zajął drugie miejsce w Fiesta Challenge. W 2020 roku samochód startował tylko w dwóch imprezach – zajmując drugie miejsce w klasie w Rajdzie Kambryjskim i pierwsze w klasie na odcinkach M-Sport Return to Rally.

Pełna specyfikacja kompilacji

Pełna lista wszystkich zainstalowanych opcjonalnych dodatków M-Sport może zostać dostarczona wszystkim zainteresowanym stronom.

Szczegóły części zamiennych/zestawu do konwersji

Dostępny jest ograniczony pakiet używanych części zamiennych, jak również zapasowe wały napędowe, tarcze hamulcowe i klocki. Zestaw do konwersji asfaltu jest również dostępny do dalszych negocjacji.