Porsche 996

Główne informacje

Porsche
996
Samochody GT
2002
GTR

Opis

Jest to profesjonalnie zbudowana replika na GT3R z niskogodzinnym silnikiem o pojemności 4,09 litra i sekwencyjną zmianą łopatek, pierwotnie kubek 996. Dzięki tej konstrukcji nie zaoszczędzisz żadnych kosztów ani węgla.

Jest to oryginalnie puchar 996, zbudowany przez Kornelly Motorsport około 2012 roku do repliki GT3R, z silnikiem 997,2 3,8 litra, sekwencyjną skrzynią biegów z systemem zmiany biegów KMP. Skrzynia biegów została również przebudowana z szerokimi zębatkami KMP. Duże hamulce PFC.

Po uszkodzeniu silnik został odbudowany do 4,09 litra za pomocą Bosch MS Sport ECU, o mocy 500 KM, po drobnych dostrojeniach można było uzyskać z niego co najmniej 530 KM. Nowy ECU jest w pełni otwarty na tuning. Silnik ma teraz około 12 godzin, najnowszy test obejściowy oraz analiza oleju Oelcheck nie sprawiają żadnych problemów.

Odświeżono niektóre zużywające się części skrzyni biegów, np. sterowniki zmiany biegów. Koła zębate i pierścienie dla psów są nadal idealne po około 30 godzinach. Sprzęgło ma teraz 0 godzin, a płytki LSD również mają 0 godzin.

Motec ADL zainstalowany w samochodzie w zeszłym roku, z GPS i wszystkimi gadżetami. Czujnik poziomu paliwa i podnośniki powietrzne muszą zostać wyprostowane i wzmocnione.

Samochód jest dostarczany z łącznie 16 kołami, nowymi i nieużywanymi częściami z włókna szklanego (przedni i tylny element, przednie błotniki, tylne nadkola i płetwy dyfuzora F&R) oraz zapasowe tarcze sprzęgła w 50%.

Sprzedaż prywatna, bez VAT. Sprzedaję ten samochód jako kierownik zespołu w imieniu mojego klienta.

Wszystkie dzienniki serwisowe dostępne od czasu przybycia samochodu do Finlandii około 5 lat temu. To szeroki i szybki samochód, dostępny za rozsądną cenę w kompletnym pakiecie wyścigowym.
 • BMW 635
  59.000

  BMW 635 / Samochody wyścigowe

 • Honda
  Zapytaj

  Honda / Wynajem

 • Skoda Fabia
  32.000

  Skoda Fabia / Auto rajdowe

 • Porsche Cayman
  74.400

  Porsche Cayman / Samochody wyścigowe

 • Seat Leon
  4.000

  Seat Leon / Części

 • BMW
  4.800

  BMW / Części